Podziel się na mediach społecznościowych


 

Witam serdecznie na mojej stronie. Mam na imię Kamila i od bardzo dawna pasjonuję się rękodziełem pod każdą postacią.

Dzięki wsparciu najbliższych mi osób zaczęłam wierzyć w to co robię, lubię, KOCHAM i założyłam tę oto stronę aby dzielić się z innymi tym co sprawia mi ogromną satysfakcję i radochę:)

Mam ogromną nadzieję iż moja strona zyska uznanie oraz zainteresowanie
  oraz będzie natchnieniem dla innych osób
.

Jeżeli chodzi o pomysły to większość z nich jest moja własna, lecz są i pomysły udostępnione i zaczerpnięte ze stron www od ludzi, którzy mają potencjał i umiejętności.

Od zawsze (JUŻ JAWNIE NA MOJEJ STONCE!!!) działa ze mną moja siostra Agnieszka. W grudniu 2012 dzięki jej uporowi (dzięki siorka) i optymizmowi wystartowałyśmy w Jarmarku Bożonarodzeniowym! Miałam opory i to duże (sam fakt pierwszego dnia -12 stopni C  - brr zimno  było!) ale było super! Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy nas wsparli (Misiakom za pilnowanie dzieci i za wsparcie, Pani Krysi za namiot, za stoły – dzięki Tato, dzięki Monia, Braciszku dzięki za autko, żeby nikogo nie pominąć to: WSZYSTKIM BARDZO DZIEKUJEMY!). Dziękujemy za miłe słowa uznania od zwiedzających i kupujących! Oby następne lata były jeszcze fajniejsze! Bo oczywiście złapałyśmy bakcyla i kontakty;) więc będzie to u nas chyba wpisane w grafik. No i zapraszamy na Jarmarki! Tam nas znajdziecie:)

Ostatki, bo to był ostatni dzień...

Zapraszam do zapoznania się z moimi dziełami w zakładce "fotografie/galeria", ze mną w zakładce "o mnie", natomiast zainteresowanych moimi pracami zachęcam serdecznie do zakładki "kontakt do mnie".